Tävling 1

Det här med att blogga har visat sig vara rätt kul. Största anledningen till att det är kul är ju för att flera hundra personer faktiskt läser det jag skriver. Som en tecken på hur tacksam jag är för det tänkte jag bjuda en av er på en resa till Sydney. Snällt? You bet!

Jag kommer ha några tävlingar i veckan fram i till våren någon gång och då summerar jag poängen. Mkt enkelt. Den som varit mest på hugget får hänga i Sydney med mig. Hade jag varit DU så hade jag blivit upphetsad nu.

Det första rätta svaret i kommentarfältet får 3p, det andra 2p och tredje 1p. Kom ihåg att kommentarerna måste godkännas av mig om ni inte kommenterat förut, men det är tiden ni skickade in dem som räknas. Ingen panik om ert svar inte syns närmaste timmarna alltså.

Det var reglerna.

Tävling 1:



Behöver du friska upp minnet? http://storviktor.se/?p=326

This entry was posted in Tävling, Video. Bookmark the permalink.

7 Responses to Tävling 1

  1. Pierre says:

    2h 20 minuter ?

  2. Toni trajcevski says:

    2h27 min

  3. Manu says:

    Jag kan den här!!
    4 h och 17 min..
    Sydney here i come!

  4. Sabina says:

    2h och 20 minuter.
    Och faanskap vad snygg du är.

  5. Attila says:

    2h och 4min! :)

  6. 09 says:

    2.19.53
    =)

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>